[Konkurs] Projekt Gamestone

Witajcie!

Z okazji inauguracji projektu Gamestone postanowiliśmy zorganizować konkurs z nagrodami, którego celem będzie zachęcenie Was do odwiedzania naszej witryny. Na początku jednak, jako Redaktor naczelny, chciałbym przedstawić Wam krótką historię tego przedsięwzięcia.

Wszystko zaczęło się od witryny armoredwarfare.pl – wtedy największej polskiej strony poświęconej tej grze. To były czasy, gdy w grze na samych SPG w kolejce była blisko setka osób. Po ponad 2 latach działalności zainteresowanie samą grą zmalało na tyle, że pozostawanie tylko w jej obrębie nie rokowało większych nadziei na przyszłość. Jeśli zaś chodzi o ludzi, to grono redaktorów było na tyle prężną grupą, iż od dłuższego czasu planowaliśmy „coś większego”, ale brakowało osoby, która wzięłaby sprawy w swoje ręce, przygotowała platformę, zadbała o sprawy techniczne i „dźwignęła” to finansowo. Wtedy ja, zwykły szary grafik postanowiłem, że zaryzykuję. Wraz z przyjaciółmi, pełni obaw rozpoczęliśmy realizację planów. Spośród kilkunastu nazw wybraliśmy tę jedyną, fonetycznie zbliżoną do gemstone – kamienia szlachetnego, stąd też charakterystyczne logo – litera G w diamentowym szlifie. Projekt Gamestone ujrzał światło dzienne 1. lipca 2016 r. – najpierw w postaci subdomeny związanej z Armored Warfare, a następnie Revelation. Jednak cały czas w planach mieliśmy pomysł na stronę główną, centrum działań dla całej marki i tym właśnie jest: gamestone.pl

Pragniemy, aby Gamestone było swoistą społecznością graczy, bez względu na zainteresowania konkretnymi tytułami, czy platformę na której gracie, a nasze forum miejscem „spotkań”, wymiany informacji i spostrzeżeń.

Z tego miejsca serdecznie wszystkich zapraszamy!


A teraz zadania konkursowe:


Facebook: Wśród wszystkich, którzy do końca dnia 10. lutego 2017 r. polubią nasz profil na facebooku wylosujemy czołg premium T-64AV Hunter.

 

Facebook: Pierwsze 20 osób, które w komentarzu pod postem o konkursie na facebooku, wpiszą „Chciałbym zagrać w Revelation dzięki Gamestone” otrzyma kod dostępu do CBT3 w tejże grze.

 

Facebook: Wśród wszystkich, którzy do końca dnia 10. lutego 2017 r. publicznie udostępnią nasz post o konkursie z ww. fanpage’a wylosujemy zestaw pojazdów Shark.

 

gamestone.pl: Wśród wszystkich komentujących pod tym wpisem, do końca dnia 10. lutego 2017 r. wylosujemy 5 osób, które będą mogły wybrać sobie nagrodę pomiędzy:

  • T92 LT
  • BWP-1M Puma
  • Chieftain Mk.6
  • WZ-1224
  • 1 dzień premium

gamestone.pl: Dodatkowo, pod tym wpisem, możecie składać Wasze propozycje hasła przewodniego portalu Gamestone, a my w dniu 10. lutego 2017 r. wybierzemy najlepsze z nich, nagradzając autora zestawem pojazdów Wolf, który naprawdę warto mieć. Dlaczego? Przeczytacie tutaj.

 

Serdecznie zapraszamy do zabawy i życzymy szczęścia w losowaniach!

Voolf

Redaktor Naczelny i grafik w GameStone.pl, fotograf z zawodu, "pan od fikołków" z wykształcenia. Za sprawą posiadania dwóch teściowych traktuje wszystko z przymrużeniem oka. Specjalista od spraw beznadziejnych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij