Miejsca: Tunele [Shelter]

Witajcie.

Jasnym jest, że znajomość topografii i mapy przekłada się na osiągane wyniki w grze. 64 km2 powierzchni terenu w PUBG od tej reguły nie odbiega. Dlatego postanowiłem opisać kilka podstawowych miejsc, które możecie spotkać w grze.

Na początek znienawidzone przez większość graczy tunele, znane też jako bunkry.

Nazwa robocza: Tunele

Obszar na mapie: Shelter

Rejon: F5:L7-8

Ukształtowanie terenu: Zróżnicowane

Szansa na przedmioty: Wysoka

Miejsc z pojazdami: 4

Charakterystyka:

  • Tunele posiadają 4 osobne wejścia
  • Pomieszczenia są ze sobą połączone
  • Pokoje wypełnione dużą ilością potencjalnych osłon

Powyższe czynniki sprawiają, że to idealne miejsce lądowania w trybie SQUAD. Zalecam, aby każdy z uczestników wybierał osobne wejście i przeczesywał swoje pomieszczenia, poruszając się w kierunku wyjścia. Bliskość pomieszczeń zapewnia szansę na podniesienie kolegi w przypadku powalenia. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż w bezpośredniej okolicy znajdują się cztery potencjalne miejsca z pojazdami. Całość położona blisko centralnej części mapy co powoduje, iż często zawiera się wewnątrz pierwszej strefy, co wydłuża czas na dozbrojenie. Dokładne oczyszczenie i przejrzenie tuneli powinno zająć 4-osobowej drużynie maksymalnie 2 minuty. Jest to dobra baza wypadowa do dalszej eksploracji mapy, a sprawne lądowanie zapewnia 100% szansę na łatwą eliminację pierwszych przeciwników. Widoczność z samolotu jest wzorowa, miejsce można łatwo odszukać z każdej wysokości (no chyba, że jest mgła).

Patrząc na mapę mamy 4 wejścia zgodne ze stronami świata:

  • Południowe (1) – łatwe do zlokalizowania ze względu na obecność małej budki, zejście to wymaga czasu, gdyż położone jest najgłębiej pod ziemią
  • Północne (2) – szybki dostęp do przedmiotów wewnątrz
  • Wschodnie (3) – najrzadziej wybierane wejście
  • Zachodnie (4) – umowne wyjście

Podczas wychodzenia należy zwrócić uwagę na możliwość ustawienia się przeciwników nad naszymi głowami.

Zobaczcie jak to wygląda w samej grze:

Mam nadzieję, że dzięki takiemu opisowi nie będziecie już stronić od tego miejsca, a znajomość rozkładu tuneli zapewni znaczącą przewagę nad przeciwnikami i skuteczną ich eliminację.

Powodzenia!

Voolf

Redaktor Naczelny i grafik w GameStone.pl, fotograf z zawodu, "pan od fikołków" z wykształcenia. Za sprawą posiadania dwóch teściowych traktuje wszystko z przymrużeniem oka. Specjalista od spraw beznadziejnych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij