O nas

Gamestone to grupa zapaleńców, którzy postanowili dzielić się informacjami o ulubionych grach z innymi. „U siebie rób, jak u siebie” głosi znana internetowa maksyma i tak też traktujemy nasze artykuły – w pierwszej kolejności piszemy to, co sami chcielibyśmy przeczytać. Pasja i zaangażowanie to nasza główna motywacja. Ponadto jesteśmy dorosłymi ludźmi, zarabianie na naszym hobby nigdy nie było naszym celem. Dzięki temu, nie natraficie u nas na tzw. „clickbaity” czy wyskakujące, trudne do zamknięcia reklamy. Wierzymy w to co robimy i będziemy to robić zarówno dla tysięcy czytelników jak obecnie, jak i dla garstki, która towarzyszyła nam na początku naszej drogi.

Dzięki współpracy z twórcami gier, producentami i działami marketingu, jesteśmy w stanie organizować liczne konkursy dla społeczności naszych czytelników; nasi redaktorzy odznaczają się wybitną wiedzą na temat opisywanych przez siebie tytułów i są w stanie pomóc praktycznie z każdym problemem; natomiast dobra, koleżeńska atmosfera w zespole owocuje masą niestandardowych pomysłów oraz podsyca nasz zapał do dalszego tworzenia.

Zapoznajcie się proszę z krótkimi wizytówkami członków zespołu, a przede wszystkim – witajcie w naszej społeczności, witajcie w Gamestone!

 

Redakcja Gamestone:

 

Voolf
REDAKTOR NACZELNY GAMESTONE
Redaktor Naczelny i grafik w GameStone.pl. Fotograf z zawodu, "pan od fikołków" z wykształcenia. Za sprawą posiadania dwóch teściowych traktuje wszystko z przymrużeniem oka. Specjalista od spraw beznadziejnych.
Sebastor
OPIEKUN PROJEKTU ARMORED WARFARE
Miłośnik anime i literatury fantasy, science fiction. Pasjonat gry artylerią. Peacekeeper w Armored Warfare.
Spichris
OPIEKUN PROJEKTU CROSSOUT
Miłośnik wielu gatunków gier, nie pogardzi też dobrą książką czy filmem z gatunku fantasy i science fiction. Poza rozgrywkami wirtualnymi zajmuje się również łucznictwem, uwielbia gotować.
Luk_zloty
REDAKTOR / TŁUMACZ
Zajmuje się pisaniem artykułów gdy ma na to ochotę, czyli bardzo rzadko. Poza tym jest tłumaczem j. angielskiego, choć nie odróżnia "past continous" od "present perfect" oraz tłumaczem j. rosyjskiego, ponieważ uczył się go przez jeden semestr na studiach. Redakcyjny błazen.
Deathbringer
REDAKTOR
Wredny i zgryźliwy typ. Fascynuje się militariami i strzelectwem. Zagorzały fan klimatów postapo. Wbrew pozorom nie gra zbyt wiele. Na łamach portalu, poza funkcją redaktora jest współodpowiedzialny za marketing oraz kontakt z naszymi partnerami.
Wujek Sarge
REDAKTOR
Leniwy, ale dociekliwy. Pasjonuje go motoryzacja, technologia oraz żelki. Potrafi szyfrować wiadomości za pomocą nieznanych dotąd zakamarków języka polskiego. Tępi hińzgie bajgi i dropi karty na "Parze".
Zoisyte
REDAKTOR / TŁUMACZ
Maniak filmowy i mól książkowy. Urodzony optymista. Pisze dla samego pisania, bo i tak tego nikt nie czyta. Mógłby być ojcem większości redaktorów w GS, więc czeka już na emeryturę. Wskutek wieku paskudnie złośliwy.
Xandrass
REDAKTOR
Zapalony gracz w gry sieciowe jak Armored Warfare, War Thunder, ostatnio Crossout. Poza tym symulatory jak Euro Truck Simulator 2, RPG typu Wiedźminy, Skyrim, Gothic, Risen, strategie pokroju Age of Empires II lub Anno 1701. Filmy rożnej maści byle nie usypiały, muzyka elektroniczna Vangelisa, Jarre'a.
Rybanaotro
REDAKTOR
Wredna istota, próbująca wyjść na ląd. Kiedyś jej się to uda... Gra w różne dziwne gry: ETS, Diablo, Simsy, Shakes, czołgi (nawet AW). Żadnej nie ogarnia, ale się stara... Nie lubi jabłek.
PEREZ_345
REDAKTOR
Zwariowany 40 latek Streamer amator. Człowiek o wielu zainteresowaniach. Fan pancerki i każdej historii z nią związanej.
Ishamael
TŁUMACZ
Geniusz genetyczny, niesworny modelarz, pasjonat wyżyłowanych wyników oraz jelita grubego, pogromca czołgów i lazanii z beszamelem. W związku - świeżo po ślubie (i to z kobietą). W GameStone – tłumacz.
Kicimiyazawa
TŁUMACZ
PaszaVonPomiot
ADMIN
Przybłęda, obszczymur, absztyfikant i bawidamek. Codziennie o poraku lubi wychodzić na balkon w stroju Adama. Miłośnik śpiewu kóz hodowlanych. W sylwestra zawsze gra w grę... w Tomb Rider.
email

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij