Polityka prywatności

Polityka Prywatności (v1.0)

Twoja prywatność jest dla nas ważna.

Polityką Gamestone jest respektować Twoją prywatność w odniesieniu do informacji, które możemy zbierać, gdy korzystasz z naszego serwisu internetowego. Zgodnie z powyższym stworzyliśmy niniejszą Politykę Prywatności, abyś mógł zrozumieć dlaczego i w jaki sposób gromadzimy dane osobowe oraz do czego je wykorzystujemy.
Poniżej nakreślamy naszą Politykę Prywatności:

  • Informacje osobowe, będziemy pobierać w sposób zgodny z prawem, za wiedzą lub zgodą osób, których te informacje dotyczą.
  • Poinformujemy o celu gromadzenia danych osobowych przed lub w czasie faktycznego ich pobrania.
  • Będziemy gromadzić i wykorzystywać informacje osobowe tylko we wcześniej wskazanych celach; w innym przypadku poprosimy o zgodę osobę, której te dane dotyczą.
  • Gromadzone dane osobowe powinny zawierać tylko tyle informacji, ile jest potrzebnych do spełnienia założonych celów ich gromadzenia; ponadto powinny być one dokładne, aktualne i kompletne.
  • Dane osobowe są chronione poprzez użycie stosownych narzędzi bezpieczeństwa. Ochrona obejmuje: utratę danych, kradzież, nieautoryzowany dostęp, ujawnianie, kopiowanie i modyfikację.
  • Użytkownicy portalu będą mieli łatwy dostęp do informacji związanych z naszą Polityką Prywatności i zarządzaniem oraz ochroną danych osobowych.
  • Dane osobowe będziemy przetrzymywać tak długo, jak to jest konieczne dla spełnienia celu ich gromadzenia.
  • Gamestone respektuje wszystkie prawa przysługujące Ci na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych.

Jesteśmy zaangażowani w to by nasza strona działała w zgodzie z niniejszymi zasadami, a poufność informacji osobowych była zachowana. Gamestone może zmieniać treść niniejszej polityki w dowolnym czasie, bez powiadamiania kogokolwiek.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij