Polityka reklam

Gamestone oferuje swoim czytelnikom wartościowe treści związane z grami, organizuje streamy, konkursy z nagrodami i udostępnia forum, na którym gracze mogą wymieniać się informacjami. Dodatkowo nasz serwis internetowy oparty jest na profesjonalnym hostingu OVH, który zapewnia czytelnikom szybkie ładowanie stron i niemalże 100% dostępność.

Wszystko to robimy bezpłatnie i nigdy nie będziemy oczekiwali opłat od naszych odwiedzających. Niemniej spoczywa na nas obowiązek pokrycia wszelkich kosztów związanych z utrzymaniem serwisu.

W związku z powyższym zdecydowaliśmy się wprowadzić na naszych stronach system reklam, który pozwoli nam długoterminowo finansować działanie serwisu. Dochody z reklam przeznaczamy na:

  • domenę gamestone.pl
  • hosting + bazy danych
  • szablony/pluginy do WordPressa
  • tłumaczenia
  • nagrody w konkursach
  • inne usługi związane z obsługą serwisu

Zdajemy sobie sprawę, że reklamy mogą być irytujące i spowalniają działanie stron. Niemniej są jedynym źródłem utrzymania serwisu i dlatego jesteśmy zmuszeni skorzystać z tej formy wsparcia naszej działalności. Chcemy jednak zapewnić naszych czytelników, że dokładamy wszelkich starań, aby ukazujące się reklamy były możliwie zgodne z polityką przyjaznych reklam i nie utrudniały korzystania z serwisu.

O kryteriach polityki „Acceptable Ads” możesz przeczytać na poniższej stronie: https://acceptableads.com/en/about/criteria

Jeżeli mimo wszystko nie chcesz oglądać reklam, to możesz je zablokować w przeglądarce.

Na koniec cała redakcja chciałaby serdecznie podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się na wyświetlanie naszych reklam, dzięki czemu wspierają działanie i rozwój naszego serwisu.

Jeżeli masz pytania lub uwagi dot. polityki reklam daj nam znać za pomocą formularza kontaktowego.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij