[Revelation] Dlaczego warto być w dobrej gildii?

Witajcie!

Gry MMO wzbogacają wykastrowany świat single-playerów o socjalną stronę życia. Gracze chętnie łączą się w gildie, legiony, klany, czy bataliony. Jednak bycie świadomym członkiem gildii to nie tylko przywileje, ale i obowiązki.

Obowiązki, które w świecie Revelation przekładają się, m.in. na wykonywania zadań gildyjnych – te zaś pomagają budować potęgę gildii. Czy są wymagające? A może angażują mnóstwo czasu? W tym poradniku postaram się udowodnić, że pomoc w rozbudowie gildii to nic strasznego.

Aby stać się członkiem gildii należy po 20 poziomie zaaplikować swoją kandydaturę i liczyć na pozytywne jej rozpatrzenie. Gdy wszystko pójdzie gładko i zdobędziemy 30 poziom – uzyskamy dostęp do Bazy Gildii – miejsca pobierania zadań. Wystarczy w panelu misji dziennych (domyślnie litera U) w obszarze zadań gildyjnych kliknąć „To Base” lub po prostu udać się do Guild Ambassador – Kyn the Obscure np. w Sulan.

Podstawowy pakiet 10 zadań gildyjnych.
Zadania z tablicy ogłoszeń.
Co daje wykonywanie zadań gildyjnych?
Materiały do rozbudowy gildii.
Gildyjne wsparcie buffami.
Gildyjne ulepszanie Special skills.
Gildyjne ulepszanie atrybutów.

Mam nadzieję, że teraz chętniej będziecie zaglądać do gildyjnej bazy.

Nie zapomnijcie, to Wasza ciężka praca pozwala na jej rozbudowę – zróbcie wszystko by być z niej dumni.

Voolf

Redaktor Naczelny i grafik w GameStone.pl, fotograf z zawodu, "pan od fikołków" z wykształcenia. Za sprawą posiadania dwóch teściowych traktuje wszystko z przymrużeniem oka. Specjalista od spraw beznadziejnych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij