[Wyniki konkursu] Projekt Gamestone

Witajcie!

Z okazji inauguracji projektu Gamestone zorganizowaliśmy dla Was konkurs z nagrodami. Sądząc po ilości wiadomości w sprawie wyników, zapewne wielu z Was już nie mogło się ich doczekać. To bardzo miłe, gdy nasza praca spotyka się z takim odzewem ze strony graczy. Ale do sedna!


Oto nasi wspaniali zwycięzcy:


Wśród wszystkich, którzy polubili nasz profil na facebooku wylosowaliśmy czołg premium T-64AV Hunter.

Nagrodę otrzymuje: Paweł Żygalski


Kody dostępu do CBT3 w Revelation otrzymali od nas wszyscy zainteresowani, czyli ponad 30 osób.


Wśród wszystkich, którzy publicznie udostępnili nasz post o konkursie wylosowaliśmy zestaw pojazdów Shark.

Nagrodę otrzymuje: Magda Kiri Szymańska


Wśród wszystkich komentujących pod konkursowym wpisem, wylosowaliśmy 5 osób, które mogą wybrać sobie nagrodę pomiędzy:

  • T92 LT
  • BWP-1M Puma
  • Chieftain Mk.6
  • WZ-1224
  • 1 dzień premium

Nagrody otrzymują:

  • Mateusz Fyda
  • Wroobelek
  • ME SARIA
  • ZukuKilla
  • Gregor Kępa

Kolega Dustman z batalionu [WILKI] poprosił o przekazanie swej nagrody kolejnemu szczęśliwcowi, a jest nim: Michal Puchalski


Nagrodą główną za propozycję hasła przewodniego portalu Gamestone, jest zestaw pojazdów Wolf, który zdecydowanie warto mieć przed Balansem 2.0. Dlaczego? Przeczytacie tutaj.

 

Jako najciekawsze hasło Redakcja wybrała:GAMESTONE.PL – tylko dla twardych graczy„, którego autorem i jednocześnie zwycięzcą jest: Wojciech Górski.

 

Wszyscy nagrodzeni proszeni są o kontakt mailowy na adres: redakcja@gamestone.pl, w tytule wpisując „Projekt Gamestone”. W przypadku konkursu z wyborem nagrody, pamiętajcie podać swoją decyzję.

 

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a uczestnikom dziękujemy.

Śledźcie naszą stronę, już niedługo kolejne, konkretne nagrody.

Voolf

Redaktor Naczelny i grafik w GameStone.pl, fotograf z zawodu, "pan od fikołków" z wykształcenia. Za sprawą posiadania dwóch teściowych traktuje wszystko z przymrużeniem oka. Specjalista od spraw beznadziejnych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij