Zostań testerem My.com!

Czy kiedykolwiek chcieliście zostać testerem gier? Jeżeli tak to teraz macie ku temu okazję! My.com ogłosiło właśnie, iż poszukuje wolontariuszy do testowania swoich gier i usług.

Zadaniem takiego testera będzie m.in. przekazywanie szczegółowych informacji zwrotnych odnośnie testowanego przez siebie produktu. Musi on być dostępny w określonych godzinach, aby brać udział w testach oraz, co najważniejsze, musi być w stanie dochować tajemnicy.

Dokładne wymagania znajdziecie poniżej:

WYMAGANIA

  • Musisz być gotowy na podpisanie NDA (Non-disclosure Agreement)
  • Musisz mieć ukończone 18 lat
  • Musisz przestrzegać harmonogramu testów
  • Musisz być dostępny jeżeli My.com poprosi cię o udział w specjalnej sesji testowej
  • Musisz być w stanie porozumiewać się po angielsku
  • Musisz być gotowy na wykonywanie szczegółowych raportów dotyczące błędów oraz dostarczanie swoich szczegółowych opinii

Link do formularza zgłoszeniowego: Klik

Śpieszcie się z decyzją ponieważ po zebraniu konkretnej ilości zgłoszeń My.com przejrzy je wszystkie w celu wybrania kandydatów. Pamiętajcie jednak, że nie wszyscy będą mogli zostać testerami!

Źródło: aw.my.com

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików "cookie" lub inny sposób lokalnego przechowywania informacji oraz na gromadzenie, udostępnianie i wykorzystywanie danych osobowych do personalizowania reklam i innych usług. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij