Najnowsze DLC które zdecydowanie musisz wypróbować


DLC to zjawisko, o którym ostatnimi czasy coraz częściej słyszymy. Twórcy gier uzupełniają swój produkt dodatkowymi rozszerzenia, które są do pobrania, często za opłatą. Wśród takich rozszerzeń mogą pojawić się prawdziwe perełki,  zdecydowanie zwiększające jakość rozgrywki. Dzisiaj przedstawimy 5 najnowszych DLC, które mogą przenieść Twoją rozgrywkę na wyższy poziom.

Hellraid wraca do Techlandu

Techland już od paru lat podsyca informacje o niesamowitym produkcie, jakim ma być Hellraid. To gra, w której graczowi dane byłoby przemierzenie katakumb i rozprawianie się z hordami demonicznych istot, tak jak w starych dobrych slasherach. Niestety, zapowiedzi przez długi czas pozostawały czcze, gdyż zespół skoncentrował całą swoją uwagę na Dying Light. I tu niespodzianka! Hellraid powróci… jako DLC do Dying Lighta… Połączenie obu koncepcji w obrębie jednej, może okazać się dla graczy bardzo ciekawe. Szczególnie dla tych, którzy tak długo czekali.

Dziergaj własne ubrania

Seria Sims od wielu lat zaskakuje nas zacieraniem barier pomiędzy światem wirtualnym, a rzeczywistością. Oferuje nam z każdą nową odsłoną coraz więcej czynności z życia wziętych. Tym razem również pojawiła się interesująca funkcjonalność. Najnowszy dodatek pozwoli na stworzenie Simowi zindywidualizowanego ubioru. Jak oświadczają twórcy, gracz będzie mógł takie ubranie udziergać na drutach. To zaledwie część rozszerzeń, które wprowadza najnowsze DLC do The Sims 4. Pojawią się także bujane fotele oraz możliwość sprzedawania stworzonych przez siebie ubrań w sklepie.

Nieznana data ważnej odsłony

Koronawirus pokrzyżował nam wiele planów. Miłośnikom piłki nożnej odebrał niestety możliwość oglądania Euro 2020. Wiele osób liczyło na to, że uda im się je zobaczyć chociażby w rozgrywkach e-sportowych. Japońska firma Konami oświadczyła, że w kwietniu zostanie wypuszczone DLC, które odtworzy realia z planowanego Euro 2020. Niestety, stan wyjątkowy w Japonii wymusił na producencie przesunięcie premiery na bliżej nieokreślony czas. Graczom pozostaje póki co operowanie dawnymi składam i niecierpliwe czekanie na kolejne zapowiedzi premiery. Miejmy nadzieję, że warto będzie poczekać!

Pandemia…

Pozostając w tematyce pandemicznej, warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden ciekawy dodatek. Gra Plague Inc. jest szanowanym tytułem wśród wielu graczy. Jedna rzecz budzi natomiast kontrowersje w związku z zaistniałą sytuacją. Otóż, rzeczona rozgrywka polega na… doprowadzeniu do eksterminacji ludzkości właśnie przy użyciu wirusa. Dla osób niezwiązanych z serią może to brzmieć jak ponury żart. Twórcy stawili jednak czoła potencjalnym problemom wizerunkowym i wypuścili dodatek, który pozwala na uratowanie świata przed epidemią. Jest to bardzo pozytywna odmiana, która może dostarczyć dawnym graczom dużo nowej zabawy.

Shadowlands

World of Warcraft jest grą z kilkunastoletnim stażem na rynku. Twórcy przez ten czas nieustannie dbali, by szła z duchem czasu i oferowała coraz to ciekawsze rozwiązania oraz nowe wyzwania dla gracza. Od niedawna zapowiadany jest nowy dodatek, znany jako Shadowlands. Choć nie określono precyzyjnie daty premiery, wiadomo, że ujrzy światło dzienne nie wcześniej niż na końcu roku 2020. Twórcy oddali już pierwsze próbki do użytku streamerom, którzy mieli okazję przetestować nową propozycję od Blizzarda.  Zdania wskazują na to, że może to być jedna z najciekawszych odsłon wśród DLC w nadchodzącym czasie. Ekipa Blizzarda stawiła czoła krytyce i stworzyła produkt, który jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów.

Poza wspomnianą piątką warto na chwile pochylić się tematowi Cyberpunka 2077. Wszyscy pamiętamy soczyste dodatki do Wiedźmina 3, takie jak Krew i Wino, czy Serca z Kamienia. Wiedźmin 3 już sam w  sobie był rewelacyjnym produktem, a doprawiony wspomnianymi tytułami, wpisał się doskonale w gusta nawet bardzo wybrednych graczy. Pozytywna informacja wypłynęła od CD Projekt Red. Twórcy zapowiadają, że ich nowe dzieło doczeka się co najmniej tylu samu dodatków co Wiedźmin. Możemy zatem przypuszczać, że w najbliższych latach czeka nas dużo dobrej zabawy.